Pomůžeme Vám využít nové příležitosti díky talentovaným lidem na Vaší straně

ManpowerGrouptm je společnost s více než šedesáti lety zkušeností v oboru, nabízí komplexní řešení v oblasti lidských zdrojů, která pomáhají klientům uspět v éře „talentismu“. Naše řešení pokrývají všechny potřeby zaměstnavatelů od vyhledání a náboru talentů přes jejich hodnocení, trénink a rozvoj až po agenturní zaměstnávání, outsourcing či outplacement.

ManpowerGroup disponuje největší světovou sítí v oblasti lidských zdrojů s téměř 3 900 pobočkami ve více než 80 zemích světa. Vytváříme tak dynamickou kombinaci globální působnosti se znalostmi a zkušenostmi na regionálních trzích práce. K našim kientům se řadí jak menší a střední podniky všech odvětví, tak i největší nadnárodní korporace. ManpowerGroup poskytuje řešení v rámci svých společností Talent Solutions, ManpowerManpower IT.

Najděte uplatnění po celé ČR. Od agenturního zaměstnávání přes brigády až po nabídky do kmene a manažerské i TOP manažerské pozice

Pro IT profesionály a firmy, kterým tito profesionálové scházejí a potřebují odborníky v oblasti IT

End-to-end řešení životního cyklu talentů, využijte služby RPO či Right Managementu

Hodnoty společnosti a cíle uržitelného rozvoje

LIDÉ

Víme, jak důležitá je práce v životě člověka. Jsme si vědomi toho, že k našemu úspěchu přispívají lidé (naši zaměstnanci, zákazníci a kandidáti), a proto se o ně staráme co nejlépe.

ZNALOSTI

O své znalosti, zkušenosti a informace se dělíme. Každému dokážeme říci, co se aktuálně děje na trhu práce a co nás čeká v blízké budoucnosti. Aktivně podporujeme rozvoj a využíváme svých zkušeností ke zlepšování vztahů, nabízených řešení a poskytovaných služeb.

INOVACE

Jsme na špičce vývoje ve světě práce. Snažíme se neustále inovovat, pracovat na sobě a vyvíjet se. Stále vymýšlíme nové způsoby, jak věci dělat lépe.

V roce 2015 všechny členské státy OSN přijaly 17 cílů udržitelného rozvoje, které ukazují směr, jakým by se mělo lidstvo ubírat v příštích 15 letech. Jednotlivé cíle jsou zaměřené na různé oblasti – od ekologie přes sociální situaci až po technologický pokrok – a napovídají nám, jakým způsobem můžeme přispět k jejich úspěšnému naplnění. Společnost ManpowerGroup uznává důležitost tohoto programu a aktivně se do něj zapojuje. Zaměřuje se zejména na následující 4 cíle:

  • Kvalitní vzdělávání
  • Rovnost mužů a žen
  • Důstojná práce
  • Méně nerovností

SR projekty

V ManpowerGroup věříme, že mladí lidé jsou naší budoucností. Nesouhlasíme s obecně rozšířenými názory, že příslušníci nastupující generace nechtějí pracovat, nesnesou kritiku, jsou málo odolní, nestálí a chtějí dělat jen to, co je baví. Věříme, že v každém člověku dřímá potenciál, který jenom čeká na to, až bude probuzen. Tento potenciál nezávisí na pohlaví, barvě pleti, vzdělání nebo zázemí; každý člověk bez rozdílu má mít možnost připravit se na vstup do světa práce a svůj potenciál naplnit.

<

Vycházíme z cílů udržitelného rozvoje OSN. Naše uvažování stojí na třech pilířích:

  • READY FOR WORK – Je důležité připravit každého člověka na svět práce.
  • SKILLING UP – Schopnost učit se je klíčovou kompetencí budoucnosti.
  • INTEGRACE & INKLUZE – Každý má mít možnost pracovat a naplnit svůj potenciál.

Podporujeme dvě organizace neformálního vzdělávání, které intenzivně pracují s mladými lidmi: